Środowiskowy Dom Samopomocy "Kamyk"

  Możesz nam pomóc

przekazując 1% podatku 

dla Stowarzyszenia Na Tak

KRS 0000070098

Sponsorzy i przyjaciele

 

Nasza działalność realizowana jest dzięki pomocy pochodzącej ze środków publicznych i prywatnych. Dzięki przychylności i serdeczności wielu wspaniałych ludzi możemy się rozwijać i efektywniej wspierać osoby ze sprzężoną niepełnosprawnością.

Donatorzy:

- wojewoda_wielkopolski.jpg

- poznan_know_how.jpg

- logo-pfron.jpg

- rops_poznan.jpg

 

Przyjaciele, darczyńcy i sponsorzy:

- autostrada.jpg

 

 

 

 

- biuro_uslug_technicznych.jpg

- budimex.png

- exide.jpg

- fundacja.png

- guala.jpg

- kompania_piwowarska.gif

- nmcpe.jpg

- tfp.png

- pgnig.jpg

- logo_ga_da_vinci.jpg

- adob.jpg

- empeko.jpg

- pragmatiq_logo_kancelaria_rgb.jpg

- szostak_duda.jpg

 

- debinka.jpg

- agencja_inwestycyjna_jpg.jpg

- agrochest.png

- aqua.jpg

- arnika.jpg

- bruk-bet.jpg

- efar.jpg

- golik-180x121.jpg

- hydroconsult.jpg

- inline-poland_383205_11552_image.jpg

- invest_logo_jpg.jpg

- jana.jpg

- kasol.jpg

- konimpex.png

- larix.jpg

- logo_agi_jpg.jpg

- logo_pko.png

- logo_promag_sa_mal.jpg

- logo_zaluski.jpg

- nawigator_logotyp_jpg.jpg

 

- sanpol.jpg

- stalfa.jpg

- stanmark.jpg

- supdroz_jpg.jpg

- teo_term.jpg

- verbicom_png.png

- warynski.jpg

- wersalin.jpg

- z8556054n_radio-merkury.jpg

 

- ebj.jpg

- carbo.gif

 

RAFAŁ PIOTR ROSŁONIEC

ALINA, PRZEMYSŁAW, WANDZIA I ZOSIA SYCZEWSCY

SŁAWOMIR GRABARCZYK

MATEUSZ WAWRZYNKIEWICZ

MICHAŁ PRZYBYCIN

JURASZEK HELENA

EWA PIWORUN

ANDRZEJ GŁOWACKI

JANUSZEWSKI ANDRZEJ

LESZEK NOWAK

WOJCIECH MARIAN DUNAJEWSKI

Jeziorny Waldemar AGENCJA IMPRESARYJNO-HANDLOWA

DOROTA ŚNIEGOCKA

EWA GRAŻYNA LIBROWSKA i DOMINIK MARCIN LIBROWSKI

PIOTR SLIWA

TERESA BARSZCZ

FRYDRYCH WITOLD

USŁUGI TRANSPORTOWE I ROBOTY ZIEMNE DANIEL RAFAŁ CHROMY

MARIA WAGIŃSKA-MARZEC

ŁOBODA MAREK

TADEUSZ KARSKI

EWA MENDEL

JAN GŁUC

ROMUALD PAWLIKOWSKI

ZIEMOWIT BELOWSKI

GRZEGORZ FILIPIAK

MARIUSZ KARWOWSKI

BOGUSŁAWA WIEWIÓROWSKA-PARADOWSKA

EDWARD PALIŃSKI

Mateusz Wawrzynskiewicz

MARIA WAGIŃSKA-MARZEC

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOW Y SKRAWMET

JAN I FLORENTYNA JERZYNIAK 

DR Agnieszka Gray

Zakłady Chemiczne UNIA Sp. Pracy

ALPLA OPAKOWANIA Z TWORZYW SZTUCZNYCH

N.Z.O.Z. PRZYCH. SPORT- REHAB. 'ZDROWIE'

REVAN 

SZKUDLAREK ANNA

JAROSŁAW JASIŃSKI

PIOTR GRZEGDALA

Artur Kolański

JANUSZ STAŃCZYK 

GRZEGORZ MACIEJ RYBARCZYK 

JAROSŁAW DRYGOWSKI  

ŁUKASZ KAMIŃSKI  

ADAM ALEKSANDER WĘGRZYN

MARCIN PIOTR RACZYŃSKI 

WITOLD SZYMCZYK 

KRZYSZTOF ŻUREK  

KAMIL PAŁKA

ELŻBIETA ALEKSANDRA ŁUKASZEWSKA 

IRENEUSZ DOBROWOLSKI

ŁUKASZ JAN PRZYBYCIN  

MICHAŁ PIOTR WIECZOREK 

KRYSTYNA NARKIEWICZ 

WOJCIECH JÓZEF WOLAK  

WARMIŃSKI PIOTR  

OTCZYK RADOSŁAW 

POŚPIECH EWA JANINA 

JANIK BARBARA

WRÓBEL TOMASZ  

PIOTR JERZY KIWACZ i DOROTA JOLANTA KIWACZ 

FIRMA LINGWISTYCZNA BAJ-KOZICKA  

BARTOSZ KONIECZKO 

Tomasz Ziała  

KATARZYNA CISZEWSKA 

MĄCZYŃSKA JOANNA 

WOSICKI JACEK  

SZERMER KRYSTYNA

ZUZANNA EWA SZNEIDER

TOMASZ SKRZYPCZAK

ARTUR ROMUALD KRAWCZYK  

MARZENA RACZKOWSKA

DAWID SUCHAN 

JAGNA RUMIŃSKA 

ELZANOWSKI TOMASZ

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA 'ANNA'  

KATARZYNA FAUSTYNA GIEREJ 

MAGDALENA MARIA HINZ 

TOMASZ DONARSKI 

PIERZCHALSKA JOANNA

ŚMIGÓRSKI RAFAŁ PIOTR

MAŁGORZATA OKONIEWSKA 

BEATA KIEŁBASIEWICZ

JAN ZBIGNIEW LETKIEWICZ  

Państwo Joanna i Krzysztof Wierszyłłowscy

Grzegorz Symotiuk

KRZYSZTOF PIOTR KŁOSKOWSKI

GRZEGORZ MAŚLANKO 

PIOTR CZARNECKI 

Przemysław Staniszewski 

BŁASZKIEWICZ DARIUSZ 

Państwo Jacek i Małgorzata Naróg 

KATARZYNA DYKIEL 

AGATA CHORĄŻAK 

PIOTR MENDELEWSKI

Zofia Kubicka

ROMAN KARCZEWSKI 

MICHAŁ MAREK WĄTOREK

PAULINA MARIA PIĄTEK

IWONA KATARZYNA CHORZELSKA

MARBET

Ola Strzelecka i Piotr Grzegdala

500Solutions

A.S.Politowicz

WOWBOX Sp. Cywilna

Przedsiębiorstwo Budowlane Projekty Usługi Konsultacje Piotr Napierała

Knott Sp. z o.o. 

MAŁGORZATA BARBARA ANDRYSIAK

KAMIL NOWATKIEWICZ 

NYKA JACEK ŁYSININ 

MICHAŁ CZARNECKI 

DAWID BORKOWSKI 

JOANNA MAZURKIEWICZ 

ARTUR PAWEŁ SZCZEGÓŁA

Mateusz Żmud 

Julia Tomkowiak Prusinów

NICOLE NAU

MARTA RUMINIECKA PLESENT 

KATARZYNA PIECZYŃSKA 

ALEKSANDRA JUCKIEWICZ 

MAREK MONCZAKOWSKI 

Sławomir Baszyński

ANNA JABŁUSZEWSKA 

Bernard Stanisław Daczkus 

AGNIESZKA GAJDA 

TADEUSZ FALANA 

KAROLINA ANNA KOPACZ 

JABŁOŃSKA MARTA MARIA 

KATARZYNA OLEWIŃSKA 

PIOTR ALEXANDROWICZ 

KATARZYNA ŁUKOMSKA 

PIOTR JERZY KIWACZ

DOROTA JOLANTA KIWACZ 

Rudzik Michalina 

EWA KAPOŁKA 

JOANNA NOWAK 

MACALLA PIOTR 

PIOTR GRZEGORZ PIECHNIK 

JAKUB PAKULSKI 

Mateusz Sobieraj

ŚLEDZIEJOWSKA-FALANA MAGDALENA 

MARTA WIZNEROWICZ 

FILIP DUBIL

PLIS JAKUB

TOMASZ ANDRZEJ GAJEWSKI 

JULIA WAJSZCZUK 

Joanna Nowak 

KATARZYNA BRZOZOWSKA 

Zofia Michalik  

KAROL DOMAGAŁA

JACEK STASZEK 

DOMINIKA RACKA 

HANNA CHYŻA 

WOJCIECH KRZYSZTOF FILIPOWIAK  

DAMIAN GŁUCHY

MARTA MAZIJ

ŁUKASIAK ROBERT 

Łukasz Owsiany 

KOWALCZYK ALEKSANDRA

KOWALCZYK GRZEGORZ 

PAWEŁ ŁAPIŃSKI 

GARUSKI PAWEŁ 

ŁUKASZ POŁOMSKI 

GRZEGORZ HAŁAT 

ADRIAN ŁUKASZ PRZYBYSZEWSKI 

Denis Dropiński 

MACIEJ BODUS

ALEKSANDER GAJDUS 

PIOTR KOWALIK 

BARTŁOMIEJ BAKA

ŁUKASZ MACIEJ ŁOSIŃSKI 

MARCIN ŻUK 

FIJAŁKOWSKI PAWEŁ 

MARCIN ŚWIERCZEWSKI 

ŁUKASZ BITTNER 

WOJCIECH MAZUREK 

Michał Mierzwa

ARTUR RATAJ VIPART 

HENRYK KORUS

MARCIN SIKORSKI 

BARTOSZ PAWŁOWSKI 

TOMASZ GALA 

KRZYSZTOF JAWORSKI 

KRZYSZTOF BOCEK 

STANISŁAW MIŁOSZ PRINKE

ADAM KLIMCZYK 

MICHAŁ KARP

MONIKA WÓJCIK 

HUBERT CZERNIAK 

JAROSŁAW JANKOWSKI 

GRZEGORZ JAN PERLIK

ANNA AGNIESZKA PERLIK 

GRACJAN MARCIN SZYMAŃSKI 

MICHAŁ PYDA 

JAKUB MIKOŁAJ PAWLAK 

ŁUKASZ SPYCHAŁA 

MIROSŁAW ŚMIEIŃSKI

KEVIN SEBASTIAN FEDAK 

MARIA JOLANTA KRZYŻANIAK 

MACIEJ MIECZNIKOWSKI 

SMD ZBIGNIEW ZIMNY 

ROBERT RUTYNA 

PAULINA OLGA WINCZEWSKA 

TARARUJ PRZEMYSŁAW

ANNA KOZŁOWSKA-AGACIŃSKA

SYLWIA RATAJCZYK 

IGOR MICHAŁ KURYLAK 

KATARZYNA PĄCZEK 

RAFAŁ SYLWESTER LEWICKI 

BARBARA POSZALSKA 

BANASZYK TOMASZ PAWEŁ 

SZĘFEL DARIUSZ 

JAŻDŻYK MARCIN 

PILECKI WOJCIECH JACEK

DOROTA EWA SAWICKA 

Maciej Biegaj 

Magdalena Fąs 

WOJCIECH JERZY KMIECIK 

Karol Sobolewski

Teresa Liana 

KRZYSZTOF KOS 

CAŁKA JOANNA 

PAZIEWSKA IWONA AGNIESZKA 

SZMIT MATEUSZ

KATARZYNA CZERWIŃSKA 

PAWEŁ MICHAŁ BALAWENDER

DENKIEWICZ DAWID 

JAKUB JAROSŁAW AFTOWICZ 

MAREK FIUTAK 

MAŁGORZATA TERESA JANICKA 

ILONA NOWAK 

JAKUB WIECANOWSKI 

WŁODARCZAK RAFAŁ

RAFAŁ CICHOCKI 

BOBYLA DAWID 

MACIEJ KONRAD SKIBA 

SŁAWOMIR OSTROWSKI 

KRYSTYNA WOLNIEWICZ 

ADAM MACHNIK 

MACIEJ PRZYBYSZ SOKOŁOWSKI

ZDRODOWSKI SYLWESTER 

ROBERT NOWAK

CYPRIAN UBOWSKI 

TOMASZ MARIUSZ KARPOWICZ 

MATEUSZ DARIUSZ GLIWA 

Stanisław Rurarz

ALINA ANDRZEJEWSKA

KRZYSZTOF KAMIL BRYJA 

KRZYSZTOF ERYK KOMOROWSKI 

MAGDALENA ELIZA WYBRAŃSKA 

ELŻBIETA JANINA WYKURZ 

SYLWIA PRUSS 

DANIEL MROCZEK 

KAZIMIERZ KORDZIŃSKI 

MACIEJ JAN SZEPIETOWSKI 

HOREJDA MARCIN 

OGRODOWSKI MAREK 

JACKOWSKA KATARZYNA 

MACIEJ KAYSIEWICZ 

DARIUSZ URBAN NAWORSKI 

PAULINA WASITA 

SADOWSKI JACEK 

MARZENA ZOFIA PODOLSKA 

KORALEWSKA-NOWAK IRENA 

WRÓBLEWSKI ROBERT 

KACPER FIEDLER 

ADAM SZABELSKI

MARZENA SZABELSKA

REDECKI MARCIN 

KRAWCZYK KRZYSZTOF 

KOLBUSZEWSKA IRENA 

MONIKA PIŁAT-MAJ 

DARIUSZ KUTYŁA 

Ustugi Językowe Katarzyna Turska 

IWONA JAMA 

ANNA PAWLAK 

Marcin Lukoszek

Piotr Grzanka 

ANETA MARZENA LECHOWICZ 

JÓZEF ANDRZEJ REY 

PIOTR GÓRNIKIEWICZ 

KRZYSZTOF PAWEŁ SŁABIAK 

PAWEŁ KLICH 

JAROSŁAW KAPUSTA 

JANUSZ WASITA 

ANETA JAROSIŃSKA 

MARIUSZ KIERSTEIN 

Agnieszka Gibas

Grzegorz Sysz

Piotr Maślak

ARKADIUSZ SZABELSKI

MAGDALENA OLEJNIK

BRYGIDA KOVACS

ILONA JANICKA

Ewa Szcześniak

Justyna Kaźmierczak

TOP FARMS AGRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

EVENTOWO Joanna Wierszyłłowska

MORGANA LOUBNA ELIBRAHIMI 

IRENA GRAŻYNA BARANOWSKA

WIESŁAW BARANOWSKI

BOGNA JOANNA GORZELNIAK 

PIOTR SOBOŃ 

RYSZARD KNYCHAŁA 

MARTYNA KALUGA 

ADRIAN PĘDRYS 

ARTUR KAMIL BABSKI 

NOWICKI TOMASZ

AGATA CIEŚLAK 

KATARZYNA SYLWIA ŚWITAL 

JAGNA RUMIŃSKA 

ANITA JOANNA PRZĄDKA 

MAŁGORZATA KACZMAREK 

ŚLEDZIEJOWSKA-FALANA MAGDALENA 

WOJTYŁA ADRIANNA 

BIEGAŃSKI MICHAŁ Roman 

Maciej Jan Dudek

JACEK RZEPNY 

JAROSŁAW JERZY SZARSKI

RAFAŁ BROLL

SĘDZIELEWSKI MICHAŁ 

Wowbox spółka cywilna Wojciech Bielański Anna Ziętara

ERNEST ORŁOWSKI 

MARCIN ORZEŁ 

LISIŃSKI GRZEGORZ 

MARIA WAGIŃSKA-MARZEC 

KRZYSZTOF NOWAK 

WITOLD LEWICKI 

KRZYSZTOF BOROWSKI 

Joanna Kuczyńska 

ANNA CZERWIŃSKA 

ADAM PAWEŁ ŚCIĘGAJ 

MONIKA ANNA PIECZORA

TOMASZ STRABEL 

KRZYSZTOF SIKORA 

JOPPOL WOJCIECH I JACEK JOPP SP. Z OO

TOMASZ MICHAŁ WACHOWIAK

ALICJA MARIA WACHOWIAK

LIDIA ABRAMOWICZ 

KATARZYNA ANNA LECHKA 

JOANNA PRZYBYLSKA 

SZNAJDER AGNIESZKA 

Germaine de Bazelaire c/o M.Paul Dembinski

PRZEMYSŁAW MACIEJ BUDA 

MICHAŁ PRZYBYCIN 

ALEKSANDRA WOJDYNA

NOWAK ROMAN 

AGNIESZKA PATELSKA

ZBIGNIEW FRANCZUKOWSKI PRESS-FORUM

BIEGA DANIEL

ABUD-LAK 2 WOJCIECH SALAK

J.WALDEMAR PIOSZCZYK 

KOŁAKOWSKI MARCIN

 

Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Zakątek 8, 60-801 Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie
tel.: +48 61 657 94 50, +48 602 125 419, email: kamyk@natak.pl, http://www.kamyk.pion.pl

Nasze konto: 97 1090 1346 0000 0001 0660 7569
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI